MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5671313
nr 567 1313
MIRROR
Lenght: ()
1920-tal, höjd: 195 Ek
Condition: slitage
800
SEK 900
Monday February 23 2009
at 18:05:57
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr
850 kr