ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5671313
nr 567 1313
1920-tal, höjd: 195 Ek
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 februari 2009
kl 18:05:57
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr
850 kr